Łatwiej odnaleźć szczęście, gdy wiesz, gdzie go szukać.

W jaki sposób nastawienie psychiczne wpływa na kondycję fizyczną? Dlaczego warto umieć słuchać, a nie tylko mówić? Po co nam asertywność? Czym jest negatywna motywacja i jak ją spożytkować? Dlaczego wygląd zewnętrzny jest tak samo ważny jak osobowość?

Na te i wiele innych pytań szuka odpowiedzi autor książki „A kto mi, kuźwa, zabroni”. W 49 zabawnych, błyskotliwych i frapujących rozdziałach wnikliwy czytelnik odnajdzie zapis walki z przeciwnościami losu, rozmaitymi dylematami i błędami życiowymi, a także garść przemyśleń na temat wszystkich najważniejszych spraw i bolączek, wokół których kręci się życie współczesnego człowieka. Ten nietuzinkowy motywator dla wszystkich, którym choć raz zdarzyło się zwątpić w obraną przez siebie drogę, dobitnie przekonuje, że życie w gruncie rzeczy polega na „przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu”.

Życie można porównać do lasu. Z definicji jest tym samym dla wszystkich, ale jeżeli każdy objaśni je indywidualnie, powstanie tyle znaczeń, ilu będzie opisujących. Jestem jednak przekonany, że każde z tych określeń będzie miało część wspólną – to, czego od życia oczekujemy. No i można stwierdzić: jesteśmy w domu. Wiemy, czego chcemy, więc pora zacząć po prostu iść we właściwym kierunku. Jest tylko jeden warunek – musimy iść.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

A kto mi, kuźwa, zabroni, czyli 49 przykładów na to, że można… - Franc Sławomir | Książki

  • Kod produktu: 8SwCr0311625
  • Dostępność: W magazynie
  • 80,04zł
  • 70,28zł


Produkty powiązane

Czarodziejski śpiew - Bludorf Franz - Fosar Grażyna | Książki

Czarodziejski śpiew - Bludorf Franz - Fosar Grażyna | Książki

Grażyna Fosar i Franz Bludorf w swoich badaniach zajmują się m.in.. Wpływem fal elektromagnetycznych..

62,46zł 68,32zł